فروش بک لینک قوی  ,سینک گرانیتی  ,زاویه سازی صورت  ,آبنما خانگی  ,خیریه سگال  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,
خريد و فروش انواع آهن الات ساختماني .

خريد و فروش انواع آهن الات ساختماني

خريد رابيتس - فروش رابيتس به چه صورت است؟

خريد رابيتس

فروشگاه رابيتس توليد رابيتس - سقف - iran-banner.com

 رابيتس از جمله مصالح ساختماني بوده كه به صورت ورق هاي ظرافت گالوانيزه ساخت گرديده اند . امروزه به دليل كاربري فراواني كه در بخش هاي گوناگون ساختمان از اين جنس انجام گرفته است , خريد و فروش آن به صورت آنلاين رونق خير و خوبي دارااست . بدون شك در عصر حاضر با اعتنا به بسط اينترنت در جاي جاي , خريد آنلاين مصالح ساختماني راحت ترين روش به اكانت ميايد .

 

براي خريد اشكال رابيتس , هر فردي اين قابليت و امكان را داشته تا صرفا با مراجعه به وبسايت فروشگاهي آهن تخفيف با اشكال اين متاع آشنا شده , مصالح متبوع خويش را گزينش كرده و بها فرآورده را در وزن هاي گوناگون از كارگزاران وب سايت خواهش كند و فقط طي تماسي تلفني و يا اين كه درج خصوصيات شخصي در نصيب خريد مال , در كمترين زمان ممكن شايسته ترين و مرغوب ترين فرآورده را درب خانه و يا اين كه محل موردنظر خويش تحويل بگيرد .
خريد رابيتس

فروش رابيتس به چه صورت است؟

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-مسعود/38/view/

 با اعتنا به ترقي تكنولوژي در طرح هاي ساختماني و امروزي شدن هر چه بيشتر مصالح به فعاليت رفته در ساختمان , امروزه اين جنس در سطوحي از ساختمان به خواسته گستردگي و فراهم ساختن بستر براي ساخت و تاسيسات برقي به عمل رفته و دوستداران متعددي را در جهت خويش جذب كرده است .

رابيتس ايران

رونق به دست آوردن بازار خريد و فروش رابيتس به دليل توليد بستري مقاوم و گسترده در سقف هاي كاذب و ديوار ها ميباشد و از ترك خوردگي و مسافت افتادن در بين آنان دوري به كار مي‌آورد . از اين رو , با استقبال شديد ابنيه سازان و پيمانكاران و همينطور عمده مردمان براي استعمال از آن براي ساخت نما و دكورا سيون آشپزخانه , ساخت نوروروشنايي پنهان در تالار ها , ترميم ترك هاي به‌وجود آمده در ساختمان , گچبري , گچكاري و . . . روبرو شده‌است .

 

 رابيتس جمهوري اسلامي ايراندر سالهاي اخير كشور‌ايران توانسته داراي ي پررنگ ترين واحدهاي سازنده ورق هاي گالوانيزه به خواسته ساخت گونه هاي رابيتس باشد . درين في مابين رابيتس جمهوري اسلامي ايران از جمله مشهورترين مثال هاي اين واحد بوده كه توانسته در پيش موفقيت شغل هاي عمراني در كشور‌ايران برگ زريني را به افتخارات خويش اختصاص دهد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-ايران-/39/view/

وبسايت ما تحت عنوان مطرح ترين و مجهزترين نماينده فروش اين كالا مفتخر است كه بتواند شايسته ترين و كيفيت عالي ترين مصالح ساختماني را در اختيار يوزرها گرامي قرار دهد . اين موسسه پر رنگ هر ساله با ساخت هزاران بدن ورق هاي گالوانيزه اين بضاعت و توان را دارااست تا مشتريان متعددي را راضي نگه داشته و نيازمندي آنها‌را برطرف كند .

 

Showing media for hashtag #رابيسكاري , showing images & videos for ...
هرچند ساختمان سازان و پيمانكاران مدام به‌دنبال كيفيت مصالح ساختماني ميباشند ولي مشاجره بها رابيتس يك قضيه جدا نشدني از كيفيت توليدات است . از اين رو كمپاني كشور‌ايران در لحاظ گرفته ضمن ايجاد كيفيت خوب ترين و مرغوب ترين توليدات گالوانيزه , با كاستن سهم سود خويش ارزش مصالح ساختماني ايجاد شده از واحد توليدي كشور‌ايران را در ذيل ترين بها تراز بازار در اختيار يوزرها و مشتريان خويش قرار دهد .
در‌اين في مابين رابيتس مسعود فراوان خوش درخشيده و با داشتن مرغوبيت و كيفيت و همينطور تنوع بالا در طرح پذيري مورد محبوبيت اكثري از مهندسين و پيمانكاران قرار گرفته است . سازندگان اين مال در لحاظ داشته سبك ترين و انعطاف پذير ترين ورق هاي گالوانيزه را در بالاترين كيفيت به عمل بسته تا گوي عرصه را از رقيبان خويش گرفته و يكي‌از برگزيدگان خالق گان مصالح ساختماني تشكيل شده از ورق هاي گالوانيزه در كشور ايران باشد . 
http://ahanprice.monoblog.ir/post-20.html

قيمت رابيتس
ارزش رابيتس در وزن‌هاي متعدد درين كاغذ به صورت روزمره قرار ميگيرد . اين مال فولادي كه به وسيله كارخانه‌هاي متفاوتي ايجاد ميشود بر طبق وزن در دسته‌هاي مختلفي وجود دارا هستند كه جداول جان دار هم برهمين پايه دسته‌بندي شده‌اند . بها رابيتس 700 , 1000 , 900 و 400 گرمي كه از گونه هاي پرفروش اين فرآورده به اكانت ميايند را در جدول مرتبط با هر وزن ميتوانيد ملاحظه كنيد . همينطور برندهاي بخش اعظمي سرگرم به ساخت اين فرآورده مي باشند كه ولي توليدات مرتبط با مهمترين آنان از روش آهن آنلاين قابل خريد است . ارزش رابيتس مسعود و ديگر برندها از جمله رابيتس كشور ايران به صورت لحظه‌اي در ليست ذيل به‌روزرساني مي شود . رابيتس اصفهان , شهر مشهد و ديگر برندها هم در آهن آنلاين به فروش مي رسد ; همان‌طور كه بازديد مي كنيد بها روز درب كارگاه اين توليدات در پي آورده شده‌است .
در حيث داشته باشيد كه رابيتس در بازار با اسم راويز هم شناخته ميشود . يك كدام از فاكتورهاي داراي اهميت در هنگام خريد اين جنس , تعداد ستون‌هاست . در جداول پايين ميتوانيد به ارزش راويز 9 , 11 و 13 ستون دسترسي داشته باشيد .
درباره‌ي رابيتس بايستي بدانيد كه :
كاربرد مضاعف رابيتس در سقف‌هاي كاذب و نما به خواسته زيباسازي امري است كه دقت اشخاص متمايز از جمله طراحان و مالكان را به خويش جلب نموده است , بدين ترتيب به خواسته تقريب آخري بها در اجراي رابيتس درايت از به‌روزترين ارزش اين جنس امري واجب است .
براي دسترسي آسان‌تر به داده ها هر جنس هم ميتوانيد از غربال مو جود در برگه استعمال فرماييد و به راحتي به ارزش هر برگ رابيتس 850 , 800 و 600 گرمي و ديگر وزن‌هاي اين كالا دسترسي داشته باشيد .براي اطلاع از بها رابيتس مسعود درب كارگاه چكار كنيم؟براي اطلاع از ارزش رابيتس مسعود ميتوانيد سواي زمان ومكان و به صورت شبانه روزي به مغازه اينترنتي آهن آلات آسرون رجوع نماييد .سوله رابيتس مسعودتيم توليدي رابيتس مسعود عمل خويش را از سال ۱۳۷۰ آغاز نموده است . سوله رابيتس مسعود به نشاني جاده خاوران استان تهران واقع شده‌است . كارگاه رابيتس مسعود سازنده گونه هاي رابيتس هاي ساختماني در سايزهاي متعدد است .توليد ها سوله رابيتس مسعودگونه هاي رابيتس 9 ستون رابيتس مسعوداشكال رابيتس 11 ستون سوله رابيتس مسعودگونه هاي رابيتس 13 ستون سه ديده رابيتس مسعود در اوزان 500 تا 1400 گرمكاربرد رابيتس در سقف هاي كاذب , گچ كاري و گچ بري , پوشاندن تير آهن و آرماتور , پوشاندن بتن سيماني , ترميم ترك هاي ساختماني و شغل هاي ترميمي , دكورا سيون و . . . است .
ارزش ورق رابيتس و طرز اسم گذاري رابيتس :

الف : بر طبق تعداد ستون كه به سه مدل تقسيم ميگردند ( ۹ - ۱۱ - ۱۳ ستون ) . هرچه تعداد ستون هاي رابيتس باشد , چشمه هاي رابيتس كوچك خيس شده و متقابلا در مصرف گچ صرف جويي ميشود كه در غايت بنا سبك تري خوا‌هيم داشت .ب : بر طبق وزن رابيتس كه بسته به مدل كاربري گزينش مي‌شوند .
ارزش روزمره و لحظه اي اشكال رابيتس مسعود در‌اين كاغذ پيدايش رساني مي شود و مي‌توانيد متاع رابيتس مسعود را در‌اين كاغذ پيشنهاد دهيد .
خريد و فروش رابيتسخريد رابيتس مي بايست مبتني بر نياز ما و متناسب با ويژگي ها آن انجام گيرد . بها رابيتس گالوانيزه , همانگونه كه پيشتر گفته شد , بر پايه ي تعداد ستون و وزن انتخاب مي شود . هر چه تعداد ستون و يا اين كه وزن آن بيشتر باشد , ارزش آن نيز فراتر مي‌رود . براي خريد اين كالا هم علاوه بر بها آن , كاربرد آن هم مي بايست مي بايست مورد دقت قرار گيرد تا با كمترين ارزش بتوان به شايسته ترين كارآيي از اين متاع دست يافت . مثلا ; معمولاً براي نماي ساختمان از مدل 13ستوني

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AA%D8%B3-&id=111


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۲:۲۱ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

تاريخچه لوله مانيسمان - فرآيند ساخت لوله مانيسمان

تاريخچه لوله مانيسمان

لوله مانيسمان براي نخستين دفعه بوسيله برادران مانيسمان ابتكار شد و علت اين اسم گذاري هم همين ميباشد . في مابين لوله هاي جان دار در بازار لوله هاي سواي درز اهميت و كاربرد بخش اعظمي دارا هستند . اين گونه از لوله ها روش ساخت ويژه خويش را دارا هستند و به دليل كمبود درز در آنها , در صنعت هاي حياتي به فعاليت برده مي‌شوند .

 
لوله مانيسمان -فروش لوله مانيسمان

در صنعت , لوله هاي متمايز از جمله لوله هاي فولادي , لوله هاي ضدزنگ ( استنلس استيل ) , لوله آلياژ و لوله بويلر موجود است . لوله مانيسمان كه به آن لوله سواي درز هم گفته مي شود لوله اي است كه روش ساخت و ساخت آن به گونه اي است كه بدنه اي يك پارچه و سواي درز دارااست و هيچ گونه جوش كاري بر روي آن صورت نگرفته است .
http://ahanprice.monoblog.ir/post-11.html

اين لوله ها به دليل يكپارچه بودن و فارغ از درز بودنشان نسبت به بقيه لوله ها سفت خيس ميباشند و قيمتي فراتر از ديگر لوله ها دارا‌هستند . موردها به كار گيري گوناگوني براي لوله هاي مانيسمان در منزلت هاي متعدد موجود هست .
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/پانل-مهدي/55/view/

كاربرد لوله مانيسمانلوله هاي مانيسمان دارنده كاربرد ويژه و گسترده اي ميباشد كه مهم‌ترين آن‌ها مشتمل بر :
1 - لوله هاي مانيسمان جهت خطوط فشار كاركشته
2 - لوله هاي مانيسمان استيل جهت خطوط صنعت هاي غذايي و دارويي
3 - لوله هاي مانيسمان جهت خطوط هيدروليك
4 - لوله هاي مانيسمان جهت خطوط نفت و گاز


مانيسمان يك برندي است كه زيرا اولي لوله فارغ از درز ( Seamless ) وارداتي در كشور ايران ميباشد اين لوله ها با اين نام در بازار شناخته مي‌شوند .

لوله مانيسمان چيست؟نحوۀ ساخت لوله مانيسمانلوله فارغ از درز مانيسمان به صورت خارج داخل شدن ( Extruding ) به وسيله قالب هاي متعدد ساخت مي شود . اصولاً ايجاد لوله هاي سواي درز نيازمند فرآيندي است كه طي آن يك شمش فولادي تبديل به لوله مي‌شود . اين لوله ها معمولاً از شمش هاي فولادي ايجاد مي‌شوند البته ايجاد آن به وسيله مقاطع چهارگوش هم قابليت و امكان پذير است اما هزينه را بالا مي‌برد . براي ساخت لوله فلزي سواي درز يا اين كه لوله مانيسمان از استاندارد ASTM به شماره A106 و A53 و همينطور استاندارد نفت و گاز API 5L استعمال مي شود .
لوله مانيسمان | لوله بدون درز | مانيسمان فولادي |روش سنبه كاري ...

پباده سازي اين لوله با ضخامت متعدد به راهبرد هاي ويژه اي نياز داراست كه در استانداردها مندرج گرديده اند . ضخامت لوله مانيسمان در مقدار هاي متعدد ايجاد مي شود . هر چه قدر فشار سيال بيشتر باشد ضخامت لوله هم ارتقا خواهد يافت . در بعضا از طريق هاي ايجاد اين لوله ها , عمليات حرارتي خاصي مي بايست به فعاليت رود . تعيين روش ساخت لوله مانيسمان مبتني بر نيازهاي حيطه اي و تجهيزات كارگاه آفريننده گزينش ميگردند .


فرآيند ساخت لوله مانيسماندر صدر شمش هاي فولادي را برش مي زنند . آن‌گاه شمش ها را باطن كوره هاي قوسي كه با استعمال از سوخت گاز گرمادهي ميشوند گرم مي نمايند تا به تراز سرخ شدن رسد . با استعمال از دستگاه الانگيتور مرحله شمش ها را گرد مي نمايند . آنگاه شمش ها را توسط لخ پرس ترك مي نمايند .
مراحل توليد لوله مانيسمان

در تراز شليك سمبه , سمبه را به درون شمش فولادي شليك مي نمايند كه با سرعتي بالا سمبه اي به ارتفاع ۱۲ متر را باطن شمش فولاد مي نمايند . در سطح آن‌گاه چنانچه لوله ميزان مقداري تاب داشته باشد آن را تاب گيري مي نمايند تا صاف و يك پارچه شود . در‌اين سطح سمبه را از درون لوله جدا مي نمايند .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/كبيرپانل/42/view/

در سطح آن‌گاه رمز و ته لوله را گرفته و لوله به صورت گرد در مي‌آيد . در تراز جاذبه , لوله را به مقدار هاي متفاوت تا ۲۴ متر پايين جاذبه قرار مي دهند . بعداز آن لوله را با آب و با فرآيندي يگانه خنك مي نمايند . لوله خنك شده را به دلخواه مشتري برش مي دهند . در سطح تست بوسيله رايانه لوله را آزمايش مي نمايند تا ضايعات از مابقي جدا گردد . در سطح آخرين لوله ها را به طريق شش ضلعي با تسمه سفت مي بندند و فراهم بارگيري مي نمايند .
فرآيند ايجاد لوله مانيسمان

اين لوله ها درز ندارند , يعني درزي كه در لوله هاي ديگر جوش داده مي شود درين لوله نيست همين زمينه منجر بالا رفتن ميزان استحكام لوله ها مي شود . به طور كلي اين لوله ها با قطرهاي كم ساخته مي شود چون

 

https://www.asroon.ir/news/detail/لوله-مانيسمان-چيست-/1029/view/


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۷:۰۹ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

آشنايي با ورق روغني و مشخصات فني آن

آشنايي با ورق روغني و مشخصات فني آن
ورق روغني، محصول فولادي مسطحي است كه از ورق هاي فولادي با ضخامت بالا و تحت نورد سرد حاصل مي‏گردد. نورد سرد به معناي كاهش ضخامت ورق فولادي تخت فشار بالا و در دماي اتاق تا حداكثر دماي 200 درجه سانتيگراد مي‏باشد. به علت نورد سردي كه روي ورق هاي روغني صورت مي‏گيرد، اين ورق ها تبديل سطح براق و داراي كيفيت ظاهري مطلوبي مي‏گردند.

https://www.asroon.ir/products/detail/ورق-روغني/122/view/

 خريد و قيمت ورق روغني هفت الماس، فولاد غرب - ايسنا
در مناطقي كه مرطوب هستند نيز مي توان از ورق روغني استفاده كرد. روكش روغني روي سطح ورق روغني عايقي براي محافظت ورق روغني در برابر زنگ زدگي است. در صنايع فولاد ورق هاي سياه به روش نورد گرم و همچنين ورق هاي روغني از طريق نورد سرد توليد و روانه بازار تجاري مي شوند.
 
ويژگي هاي ورق روغنيورق روغني نسبت به ورق سياه نازك تر بوده و به علت انجام عمليات نورد سرد از كيفيت بيشتري برخوردار است. اين ورق داراي يك سطح صاف و براق با پرداخت عالي و ابعاد دقيق مي باشد و سطح آن دچار تغيير شكل هاي ناخواسته نمي شود. به همين علت معمولاً در مواردي كه ورق روكار است و ظاهر كار اهميت دارد، استفاده مي شود.

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D9%88%D8%B1%D9%82-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86%DB%8C&id=122
ورق روغني همچنين مقاومت بسيار بالايي در مقابل فشارهاي وارده دارد و قادر به تحمل وزن هاي زياد مي باشد. توليد اين ورق نيز به آساني و در زمان كوتاه انجام مي شود. اما بخاطر كيفيت بالاتر و هزينه هاي بالاي نورد سرد، قيمت آن از ورق سياه بيشتر است.
 خريد و قيمت ورق روغني هفت الماس، فولاد غرب - ايسنا
كاربردهاي ورق روغني:ورق روغني به دليل ويژگي هاي ظاهري و مقاومت بالا و تنوع در رنگ و اندازه آن كاربردهاي فراواني در صنايع مختلف دارد كه در جدول زير به برخي از آنها اشاره مي كنيم:
1-انواع تسمه
11-مبلمان
2-ميله و لوله فلزي
12-انواع قفل و يراق
3-ساخت درب و پنجره
13-مخازن سوخت و آب
4-رادياتورهاي گرمايشي
14-تابلو سازي
5-لوازم خانگي
15-پانل سازي
6-يخچال
16-قطعه سازي صنعتي
7-فريزر
17-صنعت خودرو
8-اجاق گاز
18-قطعات خودرو
9-مايكروفر
19-ماده اوليه براي توليد ورق هاي گالوانيزه
10-كابينت و قفسه
 
 خريد و قيمت ورق روغني هفت الماس، فولاد غرب - ايسنا
 
انواع ورق روغنيانواع ورق روغني وابسته به عناصر موجود در آلياژ آن (درصد كربن، منگنز، تيتانيوم و ...) و همچنين عمليات حرارتي انجام شده بر روي آنها داراي ويژگي هاي مختلفي است. بر همين اساس به سه دسته استاندارد زير تقسيم مي شوند:
 
ورق ST12به اين دسته ورق روغني معمولي گفته مي شود كه پركاربردترين نوع ورق روغني است. خاصيت شكل پذيري كمي دارد. موارد كاربرد ورق ST12 براي مصارف صنعتي و ساختماني جهت ساخت سازه هاي مختلف به كار مي رود. ورق ST12 در ضخامت هاي 0.5mm، 0.6mm، 0.7mm، 0.8mm، 0.9mm، 1mm، 1.5mm، 2mm، 2.5mm و 3mm توليد مي شوند.
 
ورق ST13دسته بعدي ورق روغني نيمه كشش نام دارد و خاصيت شكل پذيري متوسطي دارد. موارد كاربرد ورق ST13 سازه هاي صنعتي و ساختماني كه نياز به پرس كاري با عمق كم دارند مي باشد.
 
ورق ST14دسته آخر ورق روغني فوق كشش ناميده مي شود و جنس آن از دو نوع ديگر نرم تر و شكل پذير تر مي باشد. به همين علت كاربرد ورق ST14 جهت مصارفي كه به پرس كاري عميق نياز دارند مثل صنعت خودرو سازي استفاده مي شود.

انواع ورق - مجموعه شركتهاي كبير(سهامي خاص)
نكته قابل توجه اين است كه ورق هاي روغني داراي تاريخ انقضا مي باشد و پس از به پايان رسيدن تاريخ مصرف آنها در صورت پرس كاري پاره مي شوند. تاريخ مصرف ST12 تا 18 ماه پس از توليد و تاريخ مصرف  ST13 و ST14 تنها 6 الي 8 ماه پس از توليد مي باشد.
 https://www.asroon.ir/products/detail/پشم-شيشه/112/view/
ابعاد ورق روغنيورق روغني از ضخامت 0.03 تا 3 ميليمتر و به صورت رولي در عرض هاي 100 و 125 سانتيمتر توليد مي شود. ورق روغني شيت و فابريك در سه سايز و اندازه هاي زير دسته بندي مي شود:
1.1830 mm
2.2440 mm
3.3050 mm
كارخانه هاي توليد كننده ورق روغني:

1-فولاد مباركه اصفهان
2-كارخانه فولاد غرب
3-صنايع هفت الماس قزوين
4-كارخانه فولاد درخشان
...
 
ورق هاي روغني وارداتيورق هاي روغني كه وارد كشور مي شوند عبارتند از:
1-M.M.K روسيه2-قزاق3-كره4-چين5-هند6-پوسكو...

 

http://markazahan.blogfa.com/post/14


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۵:۰۲ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

پلي كربنات ( به انگليسي : Polycarbonate )

پلي كربنات ( به انگليسي : Polycarbonate ) از خانواده پليمرهاي ترموپلاستيك است ; و به گستردگي در قضيه هاي قالب سازي و تغييرات حرارتي كاربرد داراست . اين دسته پلاستيك‌ها به گستردگي در صنعت هاي شيميايي نوين كاربرد دارا‌هستند .پلي كربنات سخت‌ترين ماده شفافي است كه تحت عنوان گزينه‌اي مطلوب بجاي شيشه در بخش‌هاي متعدد ساختماني مورد به كارگيري قرار ميگيرد .

http://ahanprice.monoblog.ir/post-14.html

كركره پلي كربنات يا شفاف چيست؟ | خبرگزاري ايلنا
رزين پلي كربنات در سال ۱۹۵۳ ميلادي بوسيله پزشك معالج دانيال نمابر در شركت جنرال الكتريك پلاستيك ساخته و در سال ۱۹۵۸ به صورت انبوه براي نخستين بار به بازار عرضه شويد .
گونه هاي ورق‌هاي تشكيل شده هم در سال ۱۹۶۸ ساخت و روانه بازار شد .

https://www.asroon.ir/products/detail/لوله-فولادي-/110/view/

تنوع ساختاري ورق‌هاي پلي كربنات قابليت و امكان استعمال از آن را بر روي هر دسته بنا و در مجاورت هر مدل مصالح ساختماني به راحتي مهيا كرده است و كاربردهاي وسيعي را ساخت مي‌نمايد .


تنوع رنگ اين ورق , قابليت و امكان سايه پذيري و عبور فروغ و روشنايي آن را به ميزان ۳۵ تا ۸۲ درصد امكان‌پذير مي نمايد كه از ديد پباده سازي و هماهنگ شدن با رنگ بقيه مصالح از گستردگي يگانه شامل است


ورق پلي كربنات مسطح , ظواهر شبيه شيشه به بعدها ۰۵/۳*۰۵/۲ متر ساخت ميگردد . اين ورق دارنده يك لايه ضد uvبراي حفظ در قبال نورآفتاب هست . مي‌توان ورق با دوطرف ضد uv هم توصيه بخشيد , اين ورق در ضخامت‌هاي ۱۰٬۱۲٬۲٬۳٬۴٬۶٬۸ ميلي‌متر ساخت مي‌گردد

معايب و مزاياي ورق پلي كربنات و انواع ورق هاي تخت و دوجداره - طلق ...

وعلاوه بر بيرنگ ( رنگ شيشه‌اي ) دارنده تمام رنگ‌هاي اساسي ( برنز , آبي رنگ , شيري , رنگ زرد , قرمز‌رنگ , سبز ) هست . اين ورق تنها از دوقسمت ارتفاع و پهنا قابليت و امكان خم شدن داراست , ومزيت آن سبك بودن آن است . كاربرد اين ورق در گونه هاي پوشش سقف‌ها , پاركينگ‌ها , سقف كاذب و ديواره‌هاي كارخانه و… ميباشد .

http://ahanmelal.parsiblog.com/Posts/16/


كارداران جوي‌بار مثل گردباد و تگرگ و رويدادها ارگانيك نظير زمين‌لرزه از مهمترين عامل ها در گزينش و تعيين مصالح ساختماني مطلوب مي باشد كه با اعتنا به شفافيت و ضربه پذيري و مقاوم بودن ورق پلي كربنات , به كار گيري از اين ورق در ليست مصالح ساختماني بيشترين ميزان را به خويش اختصاص داده است .

ورق پلي كربنات|نصب،فروش،قيمت ورق هاي پلي كربنات - پانل مهدي


سبك بودن وزن ورق پلي كربنات علاوه بر عدم زور وزن بيشتر به بنا جان دار كه خويش دليل زياد اساسي راجع به ايستادگي در قبال ز‌لزله هم هست , در باربري آن هم نقش به سزايي دارااست چه قابليت و امكان انتقال آن در تعداد دوچندان با وزن مضاعف كم از هزينه متعلقه و رفت و آمد مرتبط با آن مي‌كاهد .

 
با دقت به موضوع عدم تبادل حرارتي , كاهش هزينه انرژي در فصول گوناگون چشمگير است كه‌اين خويش در بخش ها سردسير و گرمسير و يا اين كه چه بسا معتدل با دقت به اهميت بهينه‌سازي ميزان مصرف سوخت و انرژي الكتريكي از مهمتريت خصوصييات اين ورق ميباشد . داد و فرياد و مزاحمت نتايج از آن مدام از دست اندركاران اساسي در تأمين فضاهاي امن از نگاه مزاحمت صوتي بوده است .

پلي كربنات چيست؟ كاربرد گسترده ورق هاي پلي كربنات - سايه روشن
ورق پلي كربنات با ضخامت‌ها و لايه‌هاي متعدد استدلال مؤثر در تأمين اينگونه فضاها مي باشد . اشعه ماوراء بنفش تحت عنوان اشعه سرطان زا مؤثر بر سالمي جان داران و تحت عنوان از در ميان موفق رنگ اجسام شناخته ميگردد در پناه ورق‌هاي پلي كربنات به جهت دارا بودن لايه ضد عبور اين اشعه , فضايي سلامت و قابل اطمينان ساخت مي شود .


خلل منزه نگاه داشتن نماها و يا اين كه سقف‌هاي روشن ساختمان‌ها مدام وجود داشته كه راجع به ورق‌هاي پلي كربنات با اعتنا به ويژگي آنتي استاتيك بودن لايه فرنگي آن , گرد و غبار و دوده آويزان در هوا جذب تراز ورق نشده و با او‌لين شستشوي معمولي و يا اين كه باران به راحتي پاكيزه مي شود . ضربه پذيري و نشكن بودن ورق پلي كربنات موجب فراهم نمودن فضايي عاري از خطر در قبال سقوط اجسام ميگردد .

https://www.asroon.ir/price-list/تيرآهن-معمولي--IPE-/107/view/
صرفه اقتصادي پلي كربناتاز جمله مزيتهاي پوشش پلي كربنات به جاي شيشه هزينه كمتر ونيز وزن سبك‌تر آن ميباشد . همينطور پايداري بالاي آن نسبت به پلاستيك سبب تقاضاي روزافزون آن تحت عنوان پوشش

خاصيت شيمياييورقهاي پلي كربنات در جايگاه حرارت اتاق , ودر مقابل اسيدهاي الي و معدني , روغنها و محلول نمكهاي خنثي , هيدروكربنهاي آليفاتيك و الكلها مقاوم مي باشند . پايداري شيميايي اين ورقها برعليه بخش اعظمي از مواد منزه كننده درزگيرها و چسب‌هاي جانور در بازار با دقت به نتيجه ها آزمايشهاي مختلف محرز شده است .


پايداري در قبال ضربه و خراشپايداري ضربه‌اي ورقهاي پلي كربنات ۲۵۰ برابر شيشه نيز ضخامت با آن مي باشد . گونه هاي ورقهاي پلي كربنات در قبال خش و خراش در حالت دوچندان دشوار امتحان , مقاومتي در حدود شيشه از خويش نشان ميدهد .


پايداري در قبال گيرايي و خمش ( انعطاف‌پذيري )ايستادگي كششي ورقهاي پلي كربنات بيش تر از ۷۰ نيوتن بر ميلي‌متر مربع ( N/mm² ) در‌حد تسليم فيزيكي اين ورقها است , پايداري خمشي اين ورقها نزديك به ۲۵۰۰ نيوتن بر ميلي‌متر مربع ( N/mm² ) است كه از ايستادگي مطلوبي به شمار مي روند .


عايق حرارتي و صرفه جويي در مصرف انرژيورقهاي پلي كربنات فروغ خورشيد را جذب و در فيض هزينه تهويه مطبوع را در فصل گرما كاهش مي دهنداين خصوصيت در فصل زمستان هم سبب صرفه جويي در مصرف سوخت شده و به دليل خواص عايقي خوب تر نسبت به شيشه , ساليانه مي‌توان به ميزان ۳۰ ليتر سوخت مايع به ازاءهر متر مربع صرفه جويي نمود .

 


خويش خاموشي و اشتعال ناپذيريورقهاي پلي كربنات حريق نمي‌گيرد , شعله‌ور نميشود و در دماي بالاي آتش به آرامي ذوب ميشود و بازدارنده توسعه حريق شده و به صورت خويش به خودي خاموش ميگردد .


پايداري در قبال اشعه ماوراء بنفش UV و بقيه حالت جوي باراين متاع به دليل دارا بودن پوشش ضد اشعه ماوراء بنفش UV برعليه اين اشعه از پايداري فراوان بالايي برخوردار بوده و رنگ آن در اثر تابيدن اشعه خورشيد تغيير تحول نميكند و خصوصيت شفافيت خويش را در زمان زمان طولاني محافظت مينمايد .

ورق پلي كربنات گلخانه چيست؟ - سايه روشن - مزاياي ورق پلي كربنات گلخانه
موردها مصرفدر صنعت هاي ماشين جهت تزئينات داخلي اتومبيل , ساخت داشبورد و متعلقات آن , ساخت سپر و پانلهاي داخلي و شيشه‌هاي لامپ اتومبيلهاي امروزي , در صنعت ايجاد هولوگرام در سطح ي ريكمباين در ساخت مستر شيم نيكلي , در صنعت هاي بهداشتي و طبابت جهت ساخت بطري‌هاي واضح براي بسته بندي مواد غذايي و داروئي , ساخت گونه هاي عينكهاي پزشكي و صنعتي و همينطور تنظيم لنزهاي چشمي در رنگهاي گوناگون , اسباب دياليز , آندوسكوپي و انتقال خون و ساخت آمپول فارغ از سوزن , در صنعت هاي برق و رايانه همراه جهت ساخت كانكتورهاي الكتريكي , اسباب و اثاث الكتروتكنيك , ساخت ديسكهاي فشرده ( CD ) , DVDها , تزئينات و پوشش كامپيوترها , و در صنعت هاي ايمني جهت ساخت كلاه ايمني , عينك‌هاي ايمني , ماسكهاي گاز و پوشش‌هاي حافظ و همينطور در صنعت هاي نظامي جهت ساخت شيشه‌هاي مقاوم جلوي هواپيماهاي شكاري و ساخت شيشه‌هاي ضدگلوله كاربرد دارااست .


روش ساخت پلي كربناتبخشهاي گوناگون واحد ايجاد پلي كربنات
سنتز پلي كربناتشستشوي محلول پلي كربناتبازيافت حلالتبخير و گرانول سازيتصفيه نخستين گازهاي خروجيپايانه دمنده‌ها و مخازن مياني جنس پلي كربناتبسته بندي و انبار جنس پلي كربناتنصيب آلياژسازي پلي كربنات و بسته بندي و انبار فرآورده آلياژ شدهموردها كاربردساختمان سازيصنعت باربريكاربردهاي شيشههمت شيشه ايمنيپنجره سقفي , ديوايدر بندي , گنبدهاي تزئيني , اتاقك سازياستاديوم‌هاي فضاي گشوده يا اين كه بستهپوشش استخرپوشش

ورق پلي كربنات گلخانه چيست؟ - سايه روشن - مزاياي ورق پلي كربنات گلخانه

گلخانهپوشش سقف پاساژ و بازارچهپوشش نورگيرهاي انبارهاپوشش نورگيرهاي سالنهاي اجتماعات
شيوه كارايي اين ورقها به گونه‌اي است كه در فصل‌تابستان خصوصاً در مرداد ماه كه خورشيد بصورت كاملاً عمود مي تابد , اين ورقها با بازگرداندن اندازه قابل توجهي از نوروفروغ خورشيد از گرمايش بيشتراز حد محيط زيرين دوري مي نمايد و در بقيه فصول نسبت به تغيير و تحول زاويه تابيدن خورشيد , ميزان گذر نور و روشنايي و گرما هم تغيير و تحول ميكند , به نحوي كه در فصل‌زمستان كه خورشيد كاملاً مايل مي تابد , بيشترين گذر روشنايي از مرحله فوقاني به فضاي باطن را ممكن مي‌سازد .

https://www.asroon.ir/products/detail/پلي-كربنات-/123/view/


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۹:۳۵ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

شركت فولاد ارگ تبريز، ميلگرد فولاد ارگ تبريز

شركت فولاد ارگ تبريز
در فصل‌تابستان ۱۳۸۶در شهر تبريز تيم اي به صورت سهامي يگانه به عنوان فولاد ارگ به شماره ۲۱۶۲۹ ثبت و بعد از خريداري نمودن دستگاه و امكانات خطوط توليدي عمل هاي گروه دكمه خورد . قريب به دو سال زمان صرف ساختمان سازي و فرايندهاي ذي‌ربط شويد .

آنگاه خطوط ساخت ميلگرد , ذوب و ريخته گري به صورت قانوني مورد بهره‌برداري قرار گرفتند . ساخت توليد ها در تراز نخستين به صوت آزمايشي انجام شد از جمله توليدات آزمايشي اين شركت مي شود به ميلگرد ارگ تبريز اشاره كرد كه انصافا پيروز كار نمود و تاكنون شاهد كاركرد خطوط نورد تيم هستيم . رامين دقيقي مديريت برهان سوله فولاد ارگ تبريز اين دسته اذعان داشته كه با بيشتراز يك ده سال عمل مثمر و پيروز روز جاري خالق ميلگردهاي ارگ در استان تبريز هستيم .

http://ahanprice.monoblog.ir/post-13.html


توليدات مجتمع فولاد ارگ تبريز
ميلگرد از مهمترين محصولاتي است كه در مجتمع فولاد ارگ تبريز ساخت و روانه بازار مي شود . محصول ها اين شركت از سايزهاي ۱۶ الي ۲۸ مطابق با استانداردهاي روسي A3 در بازار وجود دارد . گريد A3 اكثر وقت ها به خواسته مستحكم سازي بنا و تقويت ايستادگي كششي بتن مورد استعمال قرار ميگيرد .

فولاد ارگ تبريز توليدكننده اشكال توليد ها فولادي و مقاطع به موازات ساخت ميلگردهاي آزمايشي , خطوط ايجاد شمش هاي فولادي در سايزهاي ۱۲۵*۱۲۵ را پباده سازي نمود آن گاه اتومبيل آلات و امكانات مربوط توليدي را از تركيه خريداري كرد . سال ۱۳۹۱ را مي توان نقطه قدرت توليدها ميلگرد تيم فولاد ارگ تبريز دانست .
آرم انحصاري FAT كه بر روي شاخه ميلگردها حك شده آدرس نشانه بر اصالت اين مدل از محصول ها است .
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/راد-همدان/23/view/


ميلگرد فولاد ارگ تبريز
شايان ذكر است كه ميلگرد فولاد ارگ تبريز به صورت شاخه هاي ۱۲ متري ساخت و روانه بازار مي گردند . اي گونه از توليد ها به مراد داراي سلاح نمودن بتن كاربرد دارا هستند . وجود درصد كربن فراتر در تركيبات شيميايي متاع مذكور موجب شده تا حالتي ترد و آسيب پذير پيدا نمايند بر همين اصل خوبتر است از انجام هر مدل عمليات خم و گشوده خم يا اين كه جوشكاري روي شاخه ها دوري نمود . اين مال دارنده قابليت و امكان سوراخكاري نيست پس فقط در عمليات عمراني كاربرد دارااست . به خواسته تشخيص ميلگرد كارگاه فولاد ارگ تبريز مي توان از پلاك هاي الصاقي روي بسته بندي ها ياري گرفت .

https://www.asroon.ir/news/detail/آسرون--صفر-تا-صد-محصولات-فولادي-در-قم/1047/view/

ميلگردهاي ارگ تبريز به صورت آجدار جناغي دربرگيرنده تركيبات ذيل مي‌باشند :

۰۴۵ درصد كربن
۱ درصد منگنز
۶ سيلسيم
همه توليد ها توليدي كارگاه فولاد ارگ تبريز مطابق با استانداردهاي ملي و در ميان المللي ساخت و روانه بازار مي‌شوند . اين موسسه توليدي در لحاظ دارااست با تهيه كردن بسترهاي ضروري به سوي ارتقاء گنجايش هاي ساخت سعي نموده و موازات با آن دو فاكتور مشتري مداري و كيفيت توليدها را راز لوحه كارها قرار داده است . سود گيري از نيروهاي فني متبحر , برگذاري زمان هاي آموزشي و افزايش تراز كيفي محصول ها از جمله اموري است كه كمپاني فولاد ارگ تبريز بر آن ارج گذارده و در زمره كار هاي داراي اهميت خويش قرار داده است .

منظره و خط مشي فولاد ارگ تبريز
مجتمع فولاد تبريز در لحاظ داراست با تجهيز خطوط توليدي علي الخصوص خطوط نورد فولادي , گنجايش هاي ساخت هر ساله خويش را در جهت تامين نيازهاي بازار داخلي ارتقا دهد . برنامه صادرات ميزان اضافي توليدها به كشورهاي ناحيه هم در ليست هدف ها داراي اهميت فولاد تبريز جاي دارد . سوله فولاد ارگ تبريز در استان تبريز واقع شده‌است . توقع ميرود با سعي مسئولين و پرسنل شاهد خودكفايي و ترقي اين شركت در كشور‌ايران و آن سوي مرزها باشيم .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-مسعود/38/view/


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۹:۰۰ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

ميلگرد چه چيزي است ؟ و چرا در پروژه خويش به آن احتياج دارم؟

ميلگرد چه چيزي است ؟ و چرا در پروژه خويش به آن احتياج دارم؟
وقتي كه شما در حالا مهيا سازي يك پروژه ساخت و ساز بتني ميباشيد , ممكن است در هنگام طرح ريزي خريد مواد , از اصطلاح ميلگرد به كار گيري مي شود , ولي ميلگرد چيست؟دقيقا چه كاري براي پروژه شما انجام ميدهد كه آن را مضاعف با اهميت مي كند؟

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%86%D8%A7%D8%A8-&id=13

people working on building during daytime

آيا گونه هاي گوناگون ميلگرد براي پروژه شما حقيقتا با اهميت هستند؟

در اينجا نگاهي زود گذر به اصول ميلگرد براي امداد به شما در آستانه عمل مي اندازيم .ميلگرد چيست؟ ميلگرد دقيقا چيست؟ميلگرد نوار فولادي ميباشد كه در ساخت بتن و بتن ريزي پي ساختمان استعمال مي شود . شما با اضافه كردن اين ميله هاي فلزي , بتن داراي سلاح را ساخت مي‌كنيد . كه منجر ارتقاء ايستادگي بتن مي شود .

به كار گيري از ميلگرد پيرو ساختمان منجر مي شود كه بتن ترك نخورد و پروژه از نيز نپاشد .اگر چه تمام ترك هاي بتوني , ميلگرد و مواد تقويت كننده به در اختيار گرفتن مكان و ميزان ترك ها امداد مي نمايند . همينطور اقتدار ساختاري در پروژه را آماده مي نمايد .

 
چرا به كار گيري از ميلگرد در پروژه اينجانب اساسي است؟ميلگرد سبب مي شود بتن يك سري سكو در قبال فساد مقاوم خيس شود . استحكام كششي را با به كارگيري از يك نوار تقويت كننده كه در قبال خوردگي مقاوم است مهيا مي نمايد .


در صورتي ميخواهيد پروژه بتن خويش را اجرايي نماييد , ميلگرد پشتيباني فراوان حاذق تري نسبت به سيم هاي فولادي , تقويت كننده هاي فايبرگلاس و اكثري از محصول ها ديگر مو جود در بازار است . چرا؟ چون اقتدار ساختاري بالايي را در خويش ساخت مي نمايد .


گونه هاي گوناگون ميلگردطيف گسترده اي از اشكال ميلگرد در بازار آهن الات جمهوري اسلامي ايران موجود هست :ميلگرد فولادي ستون فقرات بنا بتن است . در بيشتر پروژه هاي بتني به كارگيري مي شود . چرا؟ چون هزينه كمتري دارااست و استحكام بالايي را براي بنا آماده مي نمايد .

پليمري تقويت شده با فيبر شيشه اي جايگزيني عالي براي ميلگردهاي فولادي سنتي است . با به كار گيري از فايبرگلاس , مواد مقاومتري در ميله ها توليد مي شود تا بتن را تقويت نمايد . تا پايداري كششي توانا خيس داشته باشيم .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D8%B0%D9%88%D8%A8-%D8%A2%D9%87%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86&id=45

از ميلگردهاي گالوانيزه در مواردي به كار گيري مي شود كه خوردگي بتن ميتواند مشكلي ساخت نمايد . ميلگرد گالوانيزه با به كار گيري از چند مراحل متفاوت روكش دار شده‌است . اينها مي‌تواند مشتمل بر آبكاري سرد و آبكاري داغ باشد .

گالوانيزه و روي يك سد نگهدارنده بر روي ميلگرد را آماده مي نمايند .ميلگردهاي از فرآورده استيل در محيط هاي خورنده به كار گيري مي شود كه از روي به دليل اثرات گالوانيزه آن نميتوان استفاده نمود . ميلگرد استيل رغبت دارااست كه از ميلگرد گالوانيزه گران خيس باشد .

به همين جهت , صرفا در صورت لزوم به كار گيري مي شود .ميلگرد روكش شده با اپوكسي آيتم اي امروزي و اقتصادي براي محيط هاي خورنده است . ميلگرد به از اپوكسي پوشانده شده‌است تا از خوردگي نگهداري نمايد .

در محيط هايي كه آب يا اين كه جنبش هاي مكانيكي ممكن است به پوشش حفظ كننده جراحت برساند , اپوكسي مورد اي مطلوب است . سيل هاي اروپايي به آساني سبب ساز تقويت ساختاري بتن شما مي شود .گونه هاي متفاوتي از ميلگرد دردسترس است تا در سطح هاي متعدد توان استحكامي و كششي را مهيا نمايد . اين مورد ها و آيتم ها به شما قابليت و امكان مي‌دهد به راحتي چاره مطلوب براي پروژه خويش گزينش فرمائيد .


man walking on construction site
ميلگرد چيست؟ همان گونه كه مي‌بينيد , اين بخش مضاعف مهمي از ساخت بتن است . سوال حقيقي اين است كه , ميلگرد ما يحتاج خويش را از كجا آماده كنيد؟ دكان آهن آلات آسرون , طيف وسيعي از آيتم ها و محصول ها ميلگردي را در اختيار شما قرار ميدهد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D9%82-%DB%8C%D8%B2%D8%AF-&id=8برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۳:۲۱ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

چگومه ميلگرد را در بنا آرماتوبندي مي كنند؟

چرا ميلگرد ( Rebar ) را در بتن قرار مي دهند؟

امروزه بتن احتمالاً پركاربردترين مصالح ساختماني است كه بوسيله آدم ايجاد شده است .بعضا از بنا هاي بتوني تشكيل‌شده در طول امپراتوري روم هنوز نيز روز جاري ايستاده و پابرجا مي‌باشند . بتن سفت و بادوام است چون از پايداري فراوان بالايي شامل است . البته كليه ما ميدانيم كه بتن قادر است شكسته و از نيز جدا شود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/لوله-پروفيل-صباح/35/view/

ادله اين است كه بتن از پايداري كششي دوچندان ضعيفي برخوردار‌است .استحكام كششي نيرويي است كه براي جدا كردن چيزي تا زمان شكسته شدن اضطراري است . هنگامي ميلگرد فولادي به بتن بيش تر شد , ميتوانيم يك مصالح ساختماني ئاشته باشيم كه از ديد فشرده سازي و پايداري كششي دوچندان بالا باشد

.ميلگرد با اعتنا به اقتدار تلاش آن سكو بندي مي شود . استحكام تلاش ميلگرد نيرويي است كه براي تغيير تحول صورت يا اين كه خمش هميشگي آن واجب است . با هر نيرويي كمتر از آن , ميلگرد به حالت اول خويش گشوده خواهد گشت .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF&id=43

اين تفاوت في مابين تلاش و استحكام كششي به اين مفهوم است كه ميلگرد از خواص انعطاف پذيري خاصي شامل است .در شرايطي‌كه نيرويي ميلگرد رتبه 60 را خم نمايد , 30000 پوند نيرو براي هر اينچ مربع ديگر ضروري است تا آن را از نيز جدا نمايد .فكر كنيد كه هنگام پباده سازي ساختمان در ناحيه ز‌لزله زده مي‌تواند چقدر حياتي است .تنها تصور كنيد - بتون داراي اسلحه فلزي كه روز جاري مي ريزيد ممكن است 2000 سال از قدمت آن قبلي باشد و مقاوم بماند!


چگومه ميلگرد را در بنا آرماتوبندي مي كنند؟
گنجاندن ميله هاي تقويت كننده ( ( ميلگرد ( ) در بتن روشي است كه استحكام طولاني برهه زماني را به بتن را داده و در ساخت اساس ها , ديوارها , استخرها , ساختمان ها و بقيه بنا ها به كارگيري مي شود .

فشرده سازي بتن به نيكي انجام مي شود , بتن سواي ميلگرد پايين فشار و پيچ خوردگي كارايي كمتري خواهد داشت . بنا هايي مثل اساس ها يا اين كه ديوارها مي بايست از فشارهاي چندگانه جانبي و افقي , فشرده سازي و پيچ خوردگي استعمال نمايند . ميلگرد به خير با بتن فعاليت مي نمايد . چون اين مواد در هنگام تغيير تحول مرتبه حرارت منبسط مي گردند و با به عبارتي ميزان منقبض ميگردند .
مهندسان عمران , تعداد ميله هاي تقويتي مايحتاج در يك مبنا يگانه يا اين كه بقيه بنا هاي بتوني را به همراه صورت , ميزان و الگوي ميلگرد نصب شده محاسبه مي نمايند . ميلگرد در يك الگوي پباده سازي شده در بتن تهيه و تنظيم شده‌است تا اتصال آن با بتن صورت بپذيرد .

از ميلگرد چه‌طور در ساخت بتن آرمه به كار گيري مي شود؟ابزاري كه براي نصب ميلگرد به كار گيري مي شود؟سه عمليات در برش , خم شدن و گره ميل كردن ميلگرد نقش دارااست . قطر ميلگردهاي تقويت شده در بتن آرمه ميتواند از 6 تا 42 ميلي متر باشد . در سود دكان آسرون , طيف وسيعي از امكانات برش , خم و اتصال را براي فعاليت با ميلگرد دارااست كه ميتواند بتن آرمه ها براي بنا شما فراهم نمايد و به محل ساخت بنا حمل نمايد تا شما ترقي بهتري در اجراي پروژه داشته باشيد .ايمني هنگام نصب ميلگردحمل ميلگرد در پروژه ها خطرناك است . براي خودداري از صدمه , انتهاي ميلگرد بايستي با درپوش هاي پلاستيكي پوشانده شود تا از جراحت بيني خودداري شود .نصب و فعال‌ساز‌ي بتنكمپاني آسرون سوابق عمل گراني در قضيه فعاليت با مهندسين عمران و پباده سازي براي نصب اسكله ها , پدهاي بتوني و بقيه بنا هاي حمل و نقل در خصوصيات ساختمان هاي مسكوني و تجاري داريم .براي كسب داده ها بيشتر در امر سرويس ها ما با ما تماس حاصل نماييد و مشورت تخصصي اخذ نمائيد .
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D9%82-%DB%8C%D8%B2%D8%AF-&id=8


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۴:۱۸ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

ميلگرد چيست؟ ميلگرد دقيقا چيست؟

ميلگرد چه مي باشد ؟ و چرا در پروژه خويش به آن احتياج دارم؟


Rebar Support
وقتي كه شما در هم اكنون فراهم سازي يك پروژه ساخت و ساز بتني مي باشيد , ممكن است در هنگام طرح ريزي خريد مواد , از اصطلاح ميلگرد استعمال مي شود , ولي ميلگرد چيست؟
دقيقا چه كاري براي پروژه شما انجام ميدهد كه آن را فراوان اساسي مي كند؟ آيا اشكال گوناگون ميلگرد براي پروژه شما حقيقتا كليدي هستند؟ در اينجا نگاهي زود گذر به اصول ميلگرد براي ياري به شما در آستانه عمل مي اندازيم .

 https://www.asroon.ir/suppliers/detail/كوهپايه-اصفهان/31/view/


ميلگرد چيست؟ ميلگرد دقيقا چيست؟

Pouring concrete at construction site.
ميلگرد نوار فولادي مي‌باشد كه در ساخت بتن و بتن ريزي پي ساختمان به كار گيري مي شود . شما با اضافه كردن اين ميله هاي فلزي , بتن داراي سلاح را ساخت ميكنيد . كه سبب ساز ارتقا ايستادگي بتن مي شود . به كار گيري از ميلگرد به دنبال ساختمان سبب مي شود كه بتن ترك نخورد و پروژه از نيز نپاشد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-گستر-حداد/59/view/
اگر چه تمام ترك هاي بتوني , ميلگرد و مواد تقويت كننده به در دست گرفتن مكان و ميزان ترك ها ياري مي نمايند . همينطور اقتدار ساختاري در پروژه را آماده مي نمايد .

چرا به كارگيري از ميلگرد در پروژه اينجانب كليدي است؟

Pouring concrete slab - concrete pouring during commercial ...
ميلگرد سبب مي شود بتن يك سري سكو در قبال فساد مقاوم خيس شود . استحكام كششي را با استعمال از يك نوار تقويت كننده كه در قبال خوردگي مقاوم است مهيا مي نمايد .

در حالتي كه مي‌خواهيد پروژه بتن خويش را اجرايي نماييد , ميلگرد پشتيباني مضاعف قادر تري نسبت به سيم هاي فولادي , تقويت كننده هاي فايبرگلاس و اكثري از توليدها ديگر مو جود در بازار است . چرا؟ چون توان ساختاري بالايي را در خويش توليد مي نمايد .

اشكال گوناگون ميلگرد

China Steel rebar from Wholesaler: TF Sources Co.,Limited
طيف گسترده اي از گونه هاي ميلگرد در بازار آهن الات كشور‌ايران موجود هست :
ميلگرد فولادي ستون فقرات بنا بتن است . در بيشتر پروژه هاي بتني به كار گيري مي شود . چرا؟ چون هزينه كمتري داراست و استحكام بالايي را براي بنا آماده مي نمايد .

پليمري تقويت شده با فيبر شيشه اي جايگزيني عالي براي ميلگردهاي فولادي سنتي است . با به كار گيري از فايبرگلاس , مواد مقاومتري در ميله ها توليد مي شود تا بتن را تقويت نمايد . تا پايداري كششي توانا خيس داشته باشيم .


از ميلگردهاي گالوانيزه در مواردي استعمال مي شود كه خوردگي بتن قادر است مشكلي ساخت نمايد . ميلگرد گالوانيزه با استعمال از يك سري پروسه گوناگون روكش دار شده‌است . اينها قادر است دربرگيرنده آبكاري سرد و آبكاري داغ باشد . گالوانيزه و روي يك سد حافظ بر روي ميلگرد را مهيا مي نمايند .
ميلگردهاي از متاع استيل در محيط هاي خورنده استعمال مي شود كه از روي به دليل اثرات گالوانيزه آن نمي‌توان بهره برد . ميلگرد استيل رغبت داراست كه از ميلگرد گالوانيزه گران خيس باشد . به همين منظور , تنها در صورت لزوم به كار گيري مي شود .
ميلگرد روكش شده با اپوكسي مورد اي امروزي و اقتصادي براي محيط هاي خورنده است . ميلگرد به از اپوكسي پوشانده شده‌است تا از خوردگي حفظ نمايد . در محيط هايي كه آب يا اين كه تكان هاي مكانيكي ممكن است به پوشش حفظ كننده زخم برساند , اپوكسي مورد اي مطلوب است . سيل هاي اروپايي به آساني منجر تقويت ساختاري بتن شما مي شود .
گونه هاي متفاوتي از ميلگرد دردست است تا در سطح هاي متفاوت اقتدار استحكامي و كششي را آماده نمايد . اين موردها و مورد ها به شما قابليت مي‌دهد به راحتي راه‌حل مطلوب براي پروژه خويش تعيين فرمائيد .


ميلگرد چيست؟ همانگونه كه ميبينيد , اين بخش زياد مهمي از ساخت بتن است . سوال حقيقي وواقعي اين است كه , ميلگرد ما يحتاج خويش را از كجا مهيا كنيد؟ دكان آهن آلات آسرون , طيف وسيعي از مورد ها و توليدات ميلگردي را در اختيار شما قرار مي‌دهد .

 

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/آريانا-پارس/56/view/


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۶:۴۱ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

اطلاع از بها ميلگرد هيربد زرنديه

اطلاع از بها ميلگرد هيربد زرنديه 

 

 براي اطلاع آني از پاياني ارزش ميلگرد هيربد زرنديه روز جاري و پيدايش سواي زمان و مكان ميتوانيد با وب سايت آسرون تعامل فرماييد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/به-فلز-سپاهان/34/view/

 كمپاني صنعت هاي فولاد هيربد زرنديهكمپاني صنعت هاي فولاد هيربد زرنديه ( سهامي يگانه ) در سال ۱۳۹۱ در شهرك صنعتي مامونيه بنا شده در شهرستان زرنديه استان مركزي به افتتاح رسيد . گنجايش فعلي اين مجتمع بالغ بر ۲ . ۵ ميليون بدن در سال است .

 

زنجيره عرضه توليدها دربرگيرنده شمش فولادي در بعد ها متفاوت , ميلگرد فولادي در تمام قطرها و اشكال لوله و پروفيل‌هاي صنعتي و ساختماني است . كمپاني آسرون تجربه همياري با كمپاني صنعت هاي فولاد هيربد زرنديه را داشته و يوزرها گرامي مي‌توانند توليدها اين سوله را از دكان اينترنتي آسرون تهيه و تنظيم كنند .

 

 كمپاني فولاد هيربد زرنديه

 
گونه كار : توليديرئيس برهان : ابراهيم توكلي يركيرييس هيات مديره : جليل مير احمد پورمورخ تاسيس : 1391توليد ها : ميلگرد آجدار فولاديويژگي ها كالا :گنجايش ساخت : 1 . 000 . 000 بدنطرح هاي توسعه و گسترش :آدرس كارگاه : كيلو متر 80 بزرگ راه تهران ساوه - شهرك صنعتي مامونيه - خيابان هشتم

 
بها ميلگرد هيربداطلاع از ارزش ميلگرد هيربد نياز به بروزرساني هاي همگاني دارااست . كه‌اين دستور در وبسايت آهن پخش محقق شده‌است . سوله هيربد در سال 1388 و در شهر ساوه تاسيس شد .

 

ميلگرد هيربد در شهركي به اسم مامونيه و با سهامي مختص فعال سازي شد . از جمله محصولات اين مجتمع مي شود به پروفيل , لوله و ميلگرد اشاره نمود . يكي‌از موسسات متعلق بدين مجتمع كمپاني ذوب آرزو آريان است . اين مجموعه هم در‌پي ساخت شمش مي‌باشد .

 

توليد ها توليدي اين كارگاه مطابق با استاندارد هاي كيفي روز جهان هستند . همين دستور موجب شده‌است تا توليد ها توليدي سوله هيربد محبوبيت متعددي في مابين مردمان و خريداران آهن و ميلگرد پيدا نمايد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/كارخانه-لوله-گستر-اسفراين/62/view/

هيربد زرنديه با توكل بر علم روز عالم و منفعت گيري از نيرو هاي پرتلاش توانسته است سهم بالايي از بازار مقاطع فولادي را به خويش اختصاص دهد . يكي منظره هاي كارگاه هيربد زرنديه دستيابي به بازار هاي جهاني ميباشد .

 

درين سوله اشكال ميلگرد هاي بي آلايش و آجدار و به بازار عرضه مي شود و سايز ميلگرد ها 8 تا 36 مي‌باشد . استاندارد اين ميلگرد ها دارنده شماره 3132 ميباشد . ميلگرد A2 ميلگرد A2 دارنده تنش 3000 كيلوگرم و تنش گسيختگي 5000 كيلوگرم بر سانتي متر مربع است .

 

اين ميلگرد از گونه ميلگرد آجدار است و به جهت ترد بودن و نصفه ترد بودن خواص فنري داراست و در ساختمان سازي و خاموت زني از آن به كار گيري مي شود . بها ميلگرد هيربد به عامل ها متفاوتي مربوط است كه از جمله آنها مي توان سايز , وزن و . . . اشاره نمود .

 

 اين دسته ميلگرد ها به صورت 4شاخه , تك شاخه و دو شاخه ميباشند . ميلگرد A3 در‌اين سوله ميلگرد A3 دارنده تنش 4000 كيلوگرم بر سانتي متر مربع ميباشد و تنش گسيختگي آن 6000 كيلوگرم بر سانتي متر مربع مي‌باشد . ميلگرد A3 از گونه ميلگرد جناغي هست و از جور ميلگرد ترد است و بيشتر در موردها صنعتي و ساختماني مورد استعمال قرار مي‌گيرند .

 https://www.asroon.ir/suppliers/detail/اميركبير-خزر/7/view/

 ارزش ميلگرد هيربد
فولاد هيربدفولاد هيربد دارنده واحد خودرو سازي براي ساخت ميلگرد و مجهز به دستگاه هاي امروزي مي‌باشد . در فولاد هيربد دستگاه هاي CNC و برش برق , كارخانه باكس بندي , مونتاژ قفسه و ربات هيدروليكي براي مهيا سازي اشكال استند هاي رزو است كه با توانسته است با فايده گيري از توسعه يافته ترين ابزار اين واحد را به خودكفايي برساند .

مواد اول كه براي ساخت توليد ها موردنياز هست بازه بريده شده از شمش است . در حالتي‌كه كه در‌پي استعلام ارزش ميلگرد هيربد مي باشيد مي‌توانيد با كارشناسان آهن پخش در تماس باشيد تا از جزئيات ارزش ها آگاه گرديد .

با اعتنا بدين اينكه ميلگرد از چه نوعي است غلتك خصوصي انتها , عميق گرديده اند تا اج هاي استاندارد را روي آنها ساخت نمايند . در غايت كالا توليدي بعد از ورود به واحد برش به ميزان 12 متر بريده مي شود .


كارگاه فولاد هيربد زرنديهكارگاه فولاد هيربد زرنديه از جمله بي نقص ترين مجتمع هاي توليدي فولاد در سرزمين و حيطه هست . اين كارگاه توانسته است با پيش دريافت كردن الگوي ايجاد توليدها متنوع و كم مثل در هنگامي ناچيز

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/هيربد-زرنديه/19/view/


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۸:۰۳ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:

رابيتس كاري چيست و چه كاربردهايي در ساختمان سازي دارد؟

رابيتس كاري چه مي باشد و چه كاربردهايي در ساختمان سازي دارد؟ساختمان‌ها از اجزاي متفاوتي تشكيل شده‌اند . سقف‌هاي كاذب و كناف كاري كه در سقف‌ها اجرا‌ ميگردند يك كدام از اين اجزا مي باشند .

رابيتس از اجزاي مهم سقف‌هاي كاذب است . اين شبكه‌هاي فلزي با اعتنا به ساختاري كه دارا هستند , اجراي اشكال سقف‌هاي كاذب را فراوان تسهيل‌ مي سازند . با اعتنا به پر كاربرد بودن اين شبكه‌هاي فلزي , درين مقاله به صورت مفصل به معرفي رابيتس و كاربرد‌هاي آن در صنعت ساختمان سازي‌ مي پردازيم .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/كيان-پرشيا-/17/view/

رابيتس چيست؟رابيتس محصولي تشكيل‌شده از ورق‌هاي گالوانيزه است . براي ساخت رابيتس , ورق‌هاي گالوانيزه را در دستگاه‌هايي مختص برش و كش‌ مي دهند و شبكه‌‌اي از رشته‌هايي از محصول گالوانيزه توليد‌ ميكنند .

رابيتس چيست؟

رابيتس كاربردهاي متعددي در ساختمان سازي دارااست و به دليل قرار به چنگ آوردن تحت عنوان اساس عمل هيچ گاه به ديده نمي‌آيد . رابيتس در صنعت ساختماني به مراد بهبود پيوستگي سطح ها متمايز مثل ديوار و سقف و همينطور فراهم نمودن بستري مطلوب براي تأسيسات الكتريكي مورد به كار گيري قرار‌ ميگيرد .


چرا رابيتس از محصول ورق گالوانيزه است؟همان‌طور كه در صدر هم تيتر شد , رابيتس‌ها عمدتاً در پايين مرحله قرار‌ ميگيرند و با دقت به اندود‌هايي كه روي آنها قرار داده‌ مي گردند , در تماس با رطوبت قرار‌ مي گيرند و از اين رو مي بايست از فرآورده مصالح مقاوم در قبال رطوبت ساخته شوند .

از طرفي هم از آنجايي كه رابيتس در درون عمل قرار‌ ميگيرد متعاقباً دسترسي به آن فراوان طاقت فرسا كه در واقع برابر با ضايع كردن عمل خواهد بود ; به اين ترتيب عاقلانه است كه‌اين شبكه‌هاي فلزي از جنس‌هاي مقاوم مثل ورق گالوانيزه ساخته شوند .


كاربرد رابيتسكاربرد رابيتس كاريرابيتس‌ها به دليل پايداري بالا عمدتاً تحت عنوان يك المان تقويتي مورد به كار گيري قرار مي گيرد . از كاربرد‌هاي معمول و آشناي رابيتس كاري‌ مي‌توان به يكسري مورد پايين اشاره نمود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/جهان-پروفيل-پارس/33/view/

اجراي گونه هاي گوناگون سقف‌هاي كاذباجراي گچ كاري و گچ‌بري‌ها در طرح و سبك‌هاي گوناگونپوشش دادن تيرآهن و آرماتورهاپوشش دادن بتن در ساختمان سازيترميم ترك‌هاي كوچك و بزرگ ساختمانياجراي طرح‌هاي گوناگون چيدمان در بخش‌هاي متفاوت منزلاجراي طرح‌هاي نوروفروغ پنهاناجراي اشكال سردر‌ها در فضاهاي فرنگياشكال رابيتستقسيم بندي‌هايي كه در باب اشكال رابيتس انجام يافته است بيشتر مبني بر ساختار فيزيكي اين جنس است . بر همين اصل رابيتس را مبني بر تعداد ستون و وزن تقسيم‌بندي‌ ميكنند كه به شرح تحت است .

رابيتس كاري چيست و كجا استفاده مي شود
رابيتس ۹ ستون به وزن ۶۵۰ گرم , ۷۸۰ گرم , ۸۷۰ گرم و ۹۰۰ گرمرابيتس ۱۱ ستون به وزن ۸۳۰ گرم و ۸۶۰ گرمرابيتس ۱۳ ستون به وزن ۸۶۰ گرم , ۹۳۰ گرم , ۱۰۰۰ گرم و ۱۰۸۰ گرمچرا رابيتس از فرآورده ورق گالوانيزه استنكات با اهميت در رابيتس كاريدر استعمال و اجراي رابيتس به مراد كاربردهاي گوناگون رعايت و اعتنا به يك‌سري نكات فراوان اضطراري است . از مهمترين نكات‌ مي‌توان به تعدادي مورد تحت اشاره نمود .


دقت به تناسب وزن رابيتس با مورد مصرف , به نحوي كه اعتنا بدين نكته از اجبار هزينه مازاد پرهيز مينمايد .به تناسب تعداد رابيتس خريداري شده با متراژ كاري اعتنا نمائيد .

از آن جا كه ميزان استاندارد رابيتس در جمهوري اسلامي ايران با ۲/۴۰ در ۰/۶ سانتي‌متر است , پس مساحتي نزديك به ۱/۴۴ متر را پوشش ميدهد كه با در حيث به دست آوردن تلورانس اين اندازه معمولاً ¼ متر محاسبه‌ مي‌گردد .

با تقسيم متراژ كاري بر اين عدد تعداد رابيتس موردنياز به دست ميايد و از زور هزينه مازاد به سازندگان دوري مي نمايد .به كارگيري از رابيتس‌هاي استاندارد باكيفيت هم تأثير متعددي در كيفيت آخرين فعاليت و ارتفاع قدمت آن خواهد داشت .

ايستادگي رابيتس و ارتفاع قدمت موءثر آن درمقابل زنگ‌زدگي نكته ديگري است كه بايستي مدنظر قرار بخشيد .فرايند اجراي رابيتسهمان‌طور كه در ابتدا نيز به آن اشاره شد , رابيتس كاربردهاي متمايز

سسظنكات كليدي در رابيتس كاريدر به كارگيري و اجراي رابيتس به خواسته كاربردهاي گوناگون رعايت و دقت به چندين نكات فراوان واجب است . از مهمترين نكات‌ مي‌توان به چندين مورد تحت اشاره نمود .

رابيتس(راويس) چيست؟و كاربرد آن | خدمات ساختماني
دقت به تناسب وزن رابيتس با مورد مصرف , به گونه اي كه اعتنا به‌اين نكته از اجبار هزينه مازاد دوري مينمايد .به تناسب تعداد رابيتس خريداري شده با متراژ كاري اعتنا نماييد . از آن جا كه ميزان استاندارد رابيتس در جمهوري اسلامي ايران با ۲/۴۰ در ۰/۶ سانتي‌متر است , پس مساحتي نزديك به ۱/۴۴ متر را پوشش ميدهد كه با در حيث تصاحب كردن تلورانس اين اندازه معمولاً ¼ متر محاسبه‌ مي گردد . با تقسيم متراژ كاري بر اين عدد تعداد رابيتس مايحتاج به دست ميايد و از زور هزينه مازاد به سازندگان پرهيز مينمايد .

به كارگيري از رابيتس‌هاي استاندارد باكيفيت هم تأثير متعددي در كيفيت آخري عمل و ارتفاع قدمت آن خواهد داشت .ايستادگي رابيتس و ارتفاع قدمت اثر گذار آن عليه زنگ‌زدگي نكته ديگري است كه مي بايست مدنظر قرار بخشيد .روند اجراي رابيتسهمان‌طور كه در صدر نيز به آن اشاره شد , رابيتس كاربردهاي متمايز در صنعت ساختماني دارااست . يك كدام از مهمترين اين كاربردها اجراي سقف كاذب است . اجراي رابيتس در سقف كاذب طبق يك‌سري سطح صورت‌ ميگيرد كه به شرح تحت مي‌باشند .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/تهران-شرق/51/view/

تراز اوليه
در سطح نخستين از رابيتس كاري بايستي ابتدا با توجه و با رعايت اصول و استانداردهاي از پيش معلوم شده سقف را با به كار گيري از ميلگرد‌هاي منحصربه‌فرد به اصطلاح كلاف بندي كرد .
تراز دوم
در سطح دوم بعداز اجراي كلاف , نوبت به رابيتس‌ مي رسد . در‌اين سطح توري مرتبط با رابيتس را روي كلاف‌ها نصب‌ ميكنيم .

رابيتس چيست؟ ؟ ( مقايسه رابيتس با كناف) | Places to visit, Louvre
سطح سوم
درين سطح گچ عمل مبادرت به اجراي گچ مبتني بر طرح‌هاي از پيش مشخص و معلوم شده روي توري رابيتس‌ مينمايد . اين عمليات تا لبريز شدن و صاف شدن تراز ادامه‌ مي يابد .
مزايا و معايب رابيتس كاريرابيتس به دليل ساختار و روند اجرايي كه دارااست از مزايا و معايبي شامل است كه درپي به مهمترين آن ها اشاره شده‌است .
مزايا
دردست بودن مصالح مورد استعمال در رابيتس كاريسفارشي‌سازي بالا و دراختيار بودن در طرح‌ها و سبك‌هاي متفاوتماندگاري و ايستادگي بالا با اعتنا به ساختار مشبك توري از محصول گالوانيزهتحمل وزن دوچندان و مطلوب براي اجراي گچ كاريمعايب
وزن تقريبا بالا در مقايسه با بقيه روش‌هاي اجراي سقف كاذبنياز به ميزان متعددي از گچسرعت تقريبا تحت اجرا

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-ايران-/39/view/


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۹:۰۴ توسط:اسماعيل سحاب موضوع:
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
آمار
امروز : 9
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 2214
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
 • تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  چت باکس
  صفحات
  [ ۱ ][ ۲ ]